18
Fe
Şimdi dinle
18.02.2014 01:43

Cleveland Sight Merkezi Ağı ( CSCN ) kendi radyo okuma hizmeti aracılığıyla , bu türPlain Dealer ,New York Times , USA Today , dergi , çeşitli ek gazete ve yayınlar gibi basılı kaynaklardan haber ve bilgileri yayınlayan . Bu hizmet körlük veya görme bozukluğu, algısal veya fiziksel engelli nedeniyle okuyamadı bireyler için yararlı değildir . Hizmet hakkında daha fazla bilgi yaratıcılık Esin ve Wavestreaming inanılmaz derecede kolay kullanımlı internet radyo ürünleri ile öğrenme - eller teşvik burada bulabilirsiniz . Öğrencilerin iletişim, proje yönetimi , takım çalışması , ve çok daha fazlasını öğretmek için , yeni , eğlenceli ve ilgi çekici bir şekilde keşfedin. daha fazla bilgi

İşyerinde dinlerken , şirket güvenlik duvarı güvenli iç verileri korumak için etkin olabilir . Bazen şirketinizin proxy ayarları, meydana gelen dış akarsu kaynaklarını engellemek şekilde ayarlanmış olabilir . Budurumda , şirketinIT departmanı ile temasa geçiniz . Bilgisayarınızın bizim akarsu tarafından kullanılandosya türlerini işlemek için düzgün ayarlanmamış mümkündür . Son zamanlarda medya oynatıcılar yüklü veya yükseltilmiş varsa budurum olabilir . ab Doc Searls , (17 Temmuz 2002) , "Nedenhala yayında So Many İnternet Radyo İstasyonları mı ? " Linux Journal 2010/03/14 alındı ​​.

WCNY Oldies FM HD2 NPR haberleri her saat ile , rock ve pop oldies 24 saaten iyi özellikleri. 70'li ve 80'li seçilen müzik ile birlikte ,1950'lerde ve 1960'larda favori oldies keyfini çıkarın. Sanatçılar Elvis Presley , Beatles , Perry Como , Joni Mitchell ,Supremes , Dean Martin ve çok daha fazlasını içerir ! Radyo Hofstra Üniversitesi İletişimLawrence Herbert Okulu'ndasanat stüdyoları devletten birden fazla platformda içerik yayınlamak için gurur duyar . Çocuk , Bir Kapalı Şeker Bash Oluyor ! Oyunlar , Şeker, Kostüm Yarışması , Çocuk Ücretsiz Sosisli Sandviç , Ve Çok Daha Fazlası! Bir Hıristiyan Halloween Alternatif .

Sorun akarsu yaşıyorsunuz? İlk olarak,gerekli yazılıma sahip olduğunuzdan emin olun . WFUV Media Player Adobe Flash ve JavaScript Bizim MP3 akarsuları akışları Ayrıca bir güvenlik duvarı yok olduğundan emin olmak için kontrol etmelisiniz Windows Media Player gerektirir iTunes , Winamp , ya da VLC Player Bizim Windows Media gibi , uyumlu bir oyuncu gerektiren etkin gerektirir bizim akışları erişimi engelliyor. Hala sorunlar yaşıyorsanız , bizim Akış Yardım Formu doldurun ve biz denemek ve size yardımcı olacak. kol- Bölgede İsrail için bir dizin dizin rehberi , israil arama motorları bağlantılar , israil film , israil televizyon listeleme, Pais Loto ve Toto ( sportoto ) yorum

Akışı dinlemek için, bir Internet bağlantısı , bir ses kartı ve kulaklık ya da hoparlör ile bir bilgisayara ihtiyacınız olacak . Böyleleri varsa , dinlemek içinkolay yolu classicalweta.org sağ buradaoyuncu pencereden geçer ( Sadecebağlantıyı tıklayın veoyuncu pencere otomatik olarak başlayacaktır . ) Daha sonraklasik WETA 90.9 FM akışı veyaVivaLaVoce akışı seçebilirsiniz . Akışı başladığında Eğeroyuncu pencere en aza indirmek ve diğer şeyler üzerinde çalışmak için ücretsizdir. Müzik hala sürece tamamenoynatıcı penceresini kapatmak yok gibi oynayacak .

Single için ücretsiz online dating ve çöpçatanlık hizmeti . Radyo Aşk Canlı Arkadaşweb üzerindeen hızlı büyüyen ilişki sitesi neden bakın. Eşinizi bulma yolundaheyecan verici bir yolculuğa başlamak için Radyo Aşk Canlı Arkadaş profili oluşturun. Şimdi katılın ! Buraya tıklayın ! Web sayfanız için Widget ! Internet radyo (aynı zamanda web radyo , net radyo , radyo akışı , e - radyo , online radyo , webcasting ) kablosuz yollarla geniş yayın beriinternetteİnternet Yayıncılığı yoluyla bulaşan bir ses hizmetidir genellikle YAYININDAN denir olduğunu.

İşte nasıl çalışır - Sen ( online satın alırsanız 10 $) 12 $ için harika bir komedi gösterisi görmek için olsun . Eğergöstermek için olsun, Operasyon Greenlight desteklemek için orada olduğunuzu söyleyin . Operasyon Greenlight bize destek yürüyüşleri her kişi için kredi alır ! Tüm gösterileri aile dostu vardır ! Operasyon Greenlight nitelikli projelerin desteklenmesi içininanç topluluğu ve yaratıcı sanatçılar arasında bir köprü görevi gören bir fondur . Fantezi Futbol Champs içinsezon boyunca her Salı bize katılın ! Fantezi uzmanlar Todd DeVries ve ffchamps.com Bill Enright non -stop Fantezi Futbol stratejisinin 120 dakika ile lig hakim . canlı Dinle

Alex Jones göster Austin dışında tabanlı bir ulusal sendikasyon haber / talk show . Gösterisi 60 AM ve FM radyo istasyonlarınıAmerika Birleşik Devletleri genelinde , hem de büyük bir izleyici kitlesine sahip internet tabanlı üzerindeGenesis İletişim Ağı tarafından sendikasyon olduğunu . DAR.fm içerik kaydetmek için size ücretsiz depolama alanı 2 GB'a verir . Bu materyal , yaklaşık olarak 100 saat saklamak için yeterlidir. Bununla birlikte, kayıt olduğunuz malzeme konuşmak veya müzik olmasına bağlıdır - daha fazla veya daha az saklamak mümkün olabilir . Eğer daha fazla alana ihtiyacınız varsa , Premium hesabı satın alabilirsiniz .

Bir kez bir akarsu internet radyo istasyonu oluşturmak içinyeteneği sunulan rağmen cari teklifiyle gelen , bu yeteneği yok gibi görünüyor . Nesitesi yapacağız size istediğiniz gerektiğini , aynı anda beş izleyicilere kadar destekleyen ücretsiz video yayını kurmak ve daha sonra daha güçlü akışı yükseltmek için izin olduğunu . Capitol Pressroom AlbanyState Capitolüçüncü kattaYasama Muhabirleri Derneği Basın Odası yayını bir günde bir saatlik radyo programı . Göstermek önemli Newsmakers yapılan röportajlar yer ve akarsu günlük öğlen 11:00 canlı .

Comments


Datenschutzerklärung
Create your free website at Beep.com
 
The responsible person for the content of this web site is solely
the webmaster of this website, approachable via this form!