18
Fe
Üye Desteklenen Kamu Televizyon , Radyo
18.02.2014 01:57

Sistem ( bir ofis ağında tipik ) bir güvenlik duvarı arkasında ise, sistem port 80 ile bu akışı erişmek ya da streaming medyaağı üzerinden oynanan izin doğrulamak için izin vermek için güvenlik duvarı açmak için ağ yöneticinize başvurun . Onlar da bir güvenlik duvarı ayarı ise teknoloji veya şirket engelleme politikasının medya ses akışı önlemek için , sizi bilgilendirmek içinen iyi otorite olacaktır . Hayır , senoyuncu penceresini kullanmak zorunda değilsiniz . Eğer farklı bir oyuncu bizim dere dinlemek isterseniz size seçtiğiniz medya oynatıcı içine aşağıda listelenenbağlantılardan birini yapıştırabilirsiniz .

Akarsu MP3 destekleyen herhangi bir oynatıcı ile St Louis Public Radio dinleyin . iTunes , Winamp , RealPlayer , ve diğerleri tüm destek akarsu MP3 . Windows Media Player kullanmak istiyorsanız , aşağıdaki bağlantıları kullanınız. Her platform tüketicilerin yeteneğine sahip kullanıcı dostu bir arayüz sunuyor canlı izle St Louis Public Radio üç kanal - 90.7 KWMU - 1 ,Ağ Geçidi KWMU - 2 ve Klasik KWMU -3 . Bir araba stereoyardımcı girişine bir akıllı telefon bağlayarak , Klasik KWMU - 3 veAğ Geçidi KWMU - 2 taraftar HD radyo olmadan bir arabanın içinde bizim kanalları dinlemek mümkün olacak .

Eğlenceli ve gövde - OR- TEDAVİ sabaha katılın! SEEKER 'S ŞAPELİ akşam yemeği ile başlar ve ( ŞEKER ile dolu ) süslenmiş " sandıklar " bir otoparkta ile biten bir akşam ev sahipliği yapıyor . Ayrıca tüm katılmak için eğlenceli aktiviteler bol olacak . Yüzünüzde küçük bir boya almak ya da belkizor yürüme kek ( aka " pasta yürüyüş " yakalamak için hazırlıklı olun . Eğeryaratıcı tip değilseniz yapmak ve eve götürmek için CRAFT projeleri ile , hayal gücünüzü kıvılcım çok olacaktır . Enjoy , OYUNLAR , BALON CREATIONS veçocuklar için özel bir PERFORMANS ( çok izlemek istiyorsanız biz Kimlik kontrolünde olmayacak merak etmeyin ) .

İşte nasıl çalışır - Sen ( online satın alırsanız 10 $) 12 $ için harika bir komedi gösterisi görmek için olsun . Eğergöstermek için olsun, Operasyon Greenlight desteklemek için orada olduğunuzu söyleyin . Operasyon Greenlight bize destek yürüyüşleri her kişi için kredi alır ! Tüm gösterileri aile dostu vardır ! Operasyon Greenlight nitelikli projelerin desteklenmesi içininanç topluluğu ve yaratıcı sanatçılar arasında bir köprü görevi gören bir fondur . Fantezi Futbol Champs içinsezon boyunca her Salı bize katılın ! Fantezi uzmanlar Todd DeVries ve ffchamps.com Bill Enright non -stop Fantezi Futbol stratejisinin 120 dakika ile lig hakim . canlı Dinle

Sensiteninsağ üst köşesindeki'Dinle ' butonuna tıklayarak çoğu mobil cihazlar üzerinde WFUV aktarabilirsiniz . Bir iOS kullanıcı iseniz,WFUV Müzik App veya ikisiiTunes Store'dan ücretsiz olarak kullanılabilirNPR Müzik uygulamasını kullanarak WFUV aktarabilirsiniz . Eğer bir Android kullanıcı iseniz,Android Market'te ücretsiz olarak mevcutturNPR News App kullanarak WFUV aktarabilirsiniz . Oturumda olduklarından veodası mikrofon açık var sadece On - Demand SesMeclisi ve SenatoVermont Yasama akarsuları aktiftir . Daha fazla bilgi içinVermont Yasama sayfasını ziyaret edin .

Orangevale Ana Caddesi üzerinde Mesih'inOrangevale kilise 21:00 6'dan Cuma günü bir Parents ' Night Out , Kasım 1 , 2013 ev sahipliği yapacak . Güvenli bir Hıristiyan çevregüvenliği ileanneler ve babalar için kapalı bir akşam . Çocuklar 4-12 yaşları , İncil - tabanlı oyunları oynamak Hıristiyan videoları izlemek , yemek , şarkı , dua , ve eğlenceli bol olacak ! Maliyeti sadece çocuk başına 3 $ veya 10 $ bir ailedir. Ziyaret edin veya daha fazla bilgi için 916-988-2011 arayın . Bizim podcast yerde onların iPod veya diğer taşınabilir dijital ses cihazının istediğiniz Alex Jones'un önemli haberleri ve yorumları almak için Infowarriorsözgürlük sağlayacaktır .

Las Vegas vadinin bazı alanlarda sorun Klasik 89,7 gelensinyal alma olabilir . Yaşadığınız yere bağlı olarak , artı radyo ve ikametradyo konumutürü , harici bir anten gerekebilir . FM Alımını Etkiler ne hakkında daha fazla bilgi ? Bugünün kesme kenarından dünkü unutulmuş taşlar için her şeyi -geçmişte kalmışeski ilerici FM radyo istasyonları, ama değil gibi . Yedi - sahne dram İsa Mesih'indoğumunu çevreleyen önemli anları yeniden . Hayat - boy yemlik , hayvanları ( deve ) yaşamak ve at monte Romalı askerleri devriye ve Farsça prenses geri birinci yüzyıla size sizi taşımak için vaat ediyor .

Bizim akışları " Port 80" gelebilir appearto yapabilirsiniz böylece standart tüm bağlantıları " yönlendirme " adı verilen bir bağlantı yöntemi kullanın . Bu bizim akışları medya akışı tipik" yüksek numaralı bağlantı noktalarını " blok duvarları geçmesine izin verir . Streaming yazılım veya cihaz Doğrudan Bağlantı Linkleri gerektiriyorsa , biz , Windows Media Player ve Winamp gibi jenerik MP3 çalarlar için onlara sahip . Eğer doğrudan bir bağlantı ve bir " Port 80" stream İKİ gerekiyorsa bu zamanda, biz bunu kapsayamaz. Bizim IT sihirbazlar bunun üzerinde çalışıyoruz . " Nasıl Çalışır "

Motorsporlarıen büyük yarışlarından biri sağköşede . Izlemek veya dinlemek için bilmek gerekir ? İşte tümönemli bilgiler bulunuyor . 2013 Indianapolis 500 ,Izod IndyCar Serisi'ndeen prestijli olay, Memorial Day hafta sonu gelenektir. Tümtatil için seyahat muhtemelülke çapında hayranları ile , izlemek ya da prerace kapsama ile 11:00 de başlayacak olan ABC'nin televizyon kapsama ötesinde dinlemek için çeşitli yollar vardır . Alex Jones duymadım , o zamandünyanın en dinamik , sert radyo bazı eksik oldum .

Comments


Datenschutzerklärung
Create your free website at Beep.com
 
The responsible person for the content of this web site is solely
the webmaster of this website, approachable via this form!