28
Fe
Windows Media Player , Internet Radyo Dinle
28.02.2014 03:33

Bu gelişmeler yayın ilgilenen okul radyo istasyonları ve çocuk grupları için güçlendirilmiş bir öneme sahiptir . Podcastözelliğini kullanarak ,yayını oluşturarak giderçabası büyük çarpılan dinleme rakamları ile ödüllendirilir . Bu çocukları motive ve coşkulu tutar . Sanılanın Buna ek olarak, ve aksine ,internet kullanımı da çocuklar için çok daha güvenli yayın yapmıştır . PC Yazılımı Siteleri Bazı TV HBO, Max ve diğer istasyonları , bu serbestçe mevcut değildir , onlar dahilistasyonları hizmeti bu ülkelerde henüz mevcut olmadığı gibiBroadcasting şirket izin verdiğini çoğu likly Çinli bir akışı olduğunu duyururlar.

Duymak için bir şey ararken veya bir çalma listesi küratörlük gibi hissetmiyorum o zamanlar için , internet radyo hizmetleri bir tür ya da şarkı - tabanlı radyo istasyonu oyun basınvadettiğini ve sizin gibi bir şey duymak için gidiyoruz biliyorum . Bazen ,istasyonu ile yapamazsın diğer zamanlarda etkileşime girebilir . Biz aday onlarca ile tartılır , düşünce internet radyo hizmetleriiyi idi hangi istedi , ve şimdi bizilk beş bakmak için geri döndük . Traxx Radyo - Traxx Radyo Indie , New Rave ve Indie Halk müziği bir seçim oynar. 24 saat yayın

Akış müzik siteleri bir kuruş - bir düzine , ancak play tuşuna basın internet radyo hizmetleri -tür , arkanıza yaslanın , ve seni seviyorum ve sadece size bir şey duyarsan etkileşim biliyorum müzik keyfini bir düğünle- vardır nadir bir cins . Bazen sadece müzik dinlemek içinruh halinde , bir DJ olmak değil . Bu hafta biz aday dayalıiyi internet radyo hizmetleri beş okuyun, önceki almaya gidiyoruz . Bizim teknoloji ürünleri entegre ile , tüketicilerdünyanın dört bir yanından ücretsiz göstermektedir canlı radyo istasyonları , podcast ve on-demand keyfini çıkarabilirsiniz . Deneyimi bizim 15 + yaş tüketici ürünleri için bir best- in-class İnternet Radyo deneyimi sunmak için bize sağlar .

Güney - doğu güney - orta Michigan bölgede yerel iş restoranlar bulunuyor ve fırsatlar vermek büyük dinleyin . Eğer herhangi bir şekil rock müziği sever veya formu iseniz size % 100 ücretsiz hiçbir yükümlülük veya reklam için dinleyebilirsiniz çünkü gevşek bir şey yok ! Sadece güney doğu Michigan ancakAy'a ve ötesine yayın . Biz yerel olarak sahip olunan ve işletilen hava personel dostu büyük rock müzik , canlı sohbet , bizim radyo istasyonunu kontrol etmenizi öneririz. İyi Kaya Radyo WJYM - DB Çevrimiçi teknoloji ve internet daha önce imkansız olan birçok şeyi sağlar , ve müzik çevrimiçi dinlemek dolayısıyla müzik tutkunları için iyi bir fırsat olarak geldi .

FM yayınkozu yavaş yavaş popülerliğini kaybediyor . Bu, her zaman en çok parazitlere karşı korunur slow türk radyo sinyali iletimi için bir kanal olarak kabul edilmiştir. Ama başka birini ayırmak çok zor oldu çok FM istasyonu var zaten . Onlar müzik dinlemek zaman parazit , kendi sırayla ,büyük ölçüde müzik severleri rahatsız ediyor . Radyoyu kurma konusunda size yardımcı olabilirdiğer siteler QuckTime yayın , peercast , Icecast , Andromeda , 365 canlı , Kişisel İstasyonları , PRO istasyonları ve ubroadcast.com vardır . Kulaklık ile bir akıllı telefon veya tablet üzerinde radyo dinlerkenmobil platformukatil özelliklerinden biridir .

Comments


Datenschutzerklärung
Free website powered by Beep.com
 
The responsible person for the content of this web site is solely
the webmaster of this website, approachable via this form!